Культиватор ручний призначений для розпушування та пропалювання ґрунту, а також для видалення бур'янів. При русі культиватора вперед - назад ніж підрізає бур'яни, а зірки розпушують землю і витягують на поверхню землі залишки бур'янів.
Черенок (ручка) для культиватора продається окремо.
| Вес | 640 г |
| Количество звезд | 4 шт |
| Ширина рабочей части | 11 см |
| Диаметр звезды | 14 см |
| Общая длина | 27 см |
| Длина планки крепелния | 6.5 см |
| Диаметр крепления | 2.5 см |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Тип инструмента | Культиватор ручной |
Информация для заказа
- Цена: 231 ₴


