| Артикул | 899131 |
| Довжина шини | 40см/16'' |
| Напруга мережі | 230 В / 50 Гц |
| Потужність | 2200 Вт |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Вага, кг | 3,6 |
| Швидкість ланцюга | 15 м/с |
| Швидкість спрацьовування гальма | <0,12c |
| Тип ланцюга | 3/8''-0,050''(1,3мм)-52DL |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
Информация для заказа
- Цена: 3 296 ₴


