| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 977 ₴


