| Артикул | CF-L7N |
| Стандарт | 5299D |
| Довжина | 70 мм |
| Гарантійний термін | не передбачено виробником |
| Матеріал | сталь нержавіюча AISI 304 |
| Діаметр | 7 мм |
| Галузь застосування | будівництво, такелажні роботи |
| deleted | 70 мм |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Разрывная нагрузка | 500 кг |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте


