Характеристики Карабин-винт 3.5х36мм оц. (пачка, кратно 50шт) APRO
| Артикул | CA-SC3.5 |
| Покриття | цинк білий |
| Стандарт | DIN 5299 |
| Довжина | 36 мм |
| Гарантійний термін | не передбачено виробником |
| Матеріал | сталь низьковуглецева |
| Діаметр | 3.5 мм |
| Галузь застосування | будівництво, такелажні роботи |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Разрывная нагрузка | 500 кг |
Информация для заказа
- Цена: 18 ₴


