| Рабочие характеристики | |
|---|---|
| Галузь застосування | будівництво, такелажні роботи |
| Гарантійний термін | не передбачено виробником |
| Діаметр | 12 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Матеріал | сталь низьковуглецева |
| Покриття | цинк білий |
| Стандарт | 5299D |
| ШтрихКод | 2000000106410 |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Разрывная нагрузка | 500 кг |
Информация для заказа
- Цена: 68 ₴


