| Характеристики изделия | |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 1,8 Кг |
| Діаметр цанги | 6 мм, 8 мм і 10 мм |
| Клас безпеки | II |
| Кромочна база | Є |
| Направляюча | Є |
| Напруга | 220 В |
| Переносна сумка | Є |
| Перехідник під пилосос | Є |
| Погружна база | Є |
| Потужність | 710 Вт |
| Похила база | Є |
| Упорна лінійка | Є |
| Частота струму | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 13000 - 33000 об/хв |
| Щітки | 1 комплект |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Германия |
| Размер цанги | 12 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 840 ₴


