| Характеристики изделия | |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 2,7 Кг |
| Змінний ніж | Є |
| Максимальна глибина стругання в один прохід | 1 мм |
| Максимальна ширина стругання в один прохід | 82 мм |
| Ніж | Багаторазовий |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 1150 Вт |
| Частота обертання барабана | 15000 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Германия |
| Питание | Сеть 220В |
Информация для заказа
- Цена: 1 590 ₴


