| Характеристики изделия | |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 1,9 кг |
| Максимальний тиск | 7 атмосфер |
| Напруга | 12 В |
| Насадка | 3 шт |
| Перехідник з прикурювача на затиск | 1 шт |
| Потужність | 168 Вт |
| Продуктивність | 35 л/хв |
| Сила струму | 14 А |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Германия |
| Производительность компрессора | 12 литр/мин |
Информация для заказа
- Цена: 975 ₴


