| Довжина шланга | 110 см |
| Вага | 5,5 Кг |
| Максимальний робочий об'єм | 16 л |
| Привід насоса | Електродвигун 12 В |
| Робочий тиск | 0,15 - 0,5 МПа |
| Джерело живлення двигуна акумулятор | 12 В, 12 Аг |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Германия |
| Тип опрыскивателя | Аккумуляторный (электрический) |
Информация для заказа
- Цена: 1 590 ₴


