| Характеристики изделия | |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 1,5 кг |
| Гнучкий Вал | Є |
| Діаметр шліфувального круга | 49,5 мм |
| Заточка зубил, лез шириною | 6-51 мм |
| Заточка свердел діаметром | 2-10 мм |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 65 Вт |
| Точилка для високошвидкісних сталевих свердел | Є |
| Точилка для зубил | Є |
| Точилка для ножів і ножиць | Є |
| Частота струму | 50 ГЦ |
| Число оборотів холостого ходу | 6700 об/хв |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Германия |
| Тип запчасти | Блочок |
Информация для заказа
- Цена: 1 680 ₴


