| Характеристики изделия | |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 1,4 кг |
| Габаритні розміри | 210*130*100 мм |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 100 Вт |
| Частота струму | 50 ГЦ |
| Число оборотів холостого ходу | 2800 об/хв |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Точилка электрическая |
| Длина | 23 мм |
| Ширина | 34 мм |
Информация для заказа
- Цена: 990 ₴


