| Характеристики изделия | |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Діаметр заточуваних свердел | 3 - 12 мм |
| Діаметр шліфувального круга | 75 мм |
| Клас захисту | II, IP20 |
| Коло | 2 шт |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 95 Вт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 1600 об/хв |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 215 ₴


