| Характеристики изделия | |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 3,3 Кг |
| Додаткова рукоять | U-подібна |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 550Вт |
| Ріжуча здатність | 300 мм |
| Розташування двигуна | Нижнее |
| Частота струму | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 10000 об/мин |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Триммер |
Информация для заказа
- Цена: 1 995 ₴


