| Характеристики изделия | |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 1,5 Кг |
| Кріплення шліфувального | Мультізажім |
| Напруга | 220 В |
| Пилозбірник | Контейнер |
| Потужність | 240 Вт |
| Розмір диска | 125 мм |
| Хід ексцентрика | 2,5 мм |
| Частота струму | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 6000-12000 об/хв |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 320 ₴


