Характеристики Плоскошлифовальная машина Procraft PV-450
| Характеристики изделия | |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 1,4 Кг |
| Кріплення шліфувального | Мультізажім |
| Напруга | 220 В |
| Перехідник під пилосос | Є |
| Потужність | 450 Вт |
| Розмір шліфувальної платформи | 187х90 мм |
| Частота струму | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 10000 об/хв |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 825 ₴


