| Характеристики изделия | |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 3,2 Кг |
| Діаметр патрона | 16 мм |
| Діаметр свердління: дерево / бетон / метал | 30/-/16 мм |
| Ключ для патрона | Є |
| Направляюча | Є |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 1650 Вт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-1200 об/хв |
| Щітки | 1 комплект. |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Германия |
Информация для заказа
- Цена: 2 040 ₴


