| Характеристики изделия | |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Ключ для патрона | 1 шт |
| Направляюча | Є |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 980 Вт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 2800 об/хв |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Германия |
Информация для заказа
- Цена: 1 245 ₴


