| Характеристики изделия | |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 3,3 Кг |
| Габаритні розміри | 75х17х10 мм |
| Гнучкий Вал | Є |
| Діаметр цанги | 3.2 мм |
| Коло | 2 шт. |
| Кріплення | Є |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 200 Вт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-10000 об/хв |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 830 ₴


