| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 - 60 Гц |
| Потужність | 700 Вт |
| Вага | 9 кг |
| Діаметр розпилювача | 517 |
| Клас безпеки | IР 20 |
| Продуктивність | 1000 мл/хв |
| Максимальний тиск | 200 бар |
| Максимальна в'язкість | 100 Din-s |
| Роз'єм випуску фарби G1 | 1/4ʹ-19ʺ |
| Максимальний тиск в шлангу | 248 бар |
| Шланг високого тиска | 7,5 м |
| Температура фарби | 5 – 40 °С |
| Клас захисту | II |
| Рівень звукового тиску | LpA = 93 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 108 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 3 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Германия |
Информация для заказа
- Цена: 11 550 ₴


