Характеристики Сабельная пила Procraft РSS-1900
| Характеристики изделия | |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 3,2 кг |
| Клас захисту | II |
| Максимальна глибина різу | 150 мм |
| Пилки | 2 шт |
| Потужність | 900 Вт |
| Рівень вібрації м / с2 | ah,B = 16,44 м/с2; К = ± 1.5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 101.4 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукового тиску | LpA = 90.4 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Ступінь захисту | IPX0 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 2800 об/хв |
| Шестигранник | 1 шт |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Германия |
| Питание | Аккумулятор |
Информация для заказа
- Цена: 2 130 ₴


