| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 3,0 Кг |
| Довжина ходу пилки | 30 мм |
| Напруга | 220В |
| Пилки | 2 шт. (Метал + дерево) |
| Потужність | 750 Вт |
| Ріжуча здатність | дерево/пластик/сталь 115/90/8 мм |
| Частота струму | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-2700 об/хв |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Германия |
Информация для заказа
- Цена: 1 590 ₴


