| Напруга | 12 В |
| Вага | 1050 г |
| Ємність батареї | 4000 мАч * 3 |
| Продуктивність | 30 л/хв |
| Напруга зарядки | 12 В | 1 A |
| Пусковий струм | 800 А |
| Клас захисту | II |
| Робочий тиск | 2,75 атм |
| Піковий струм | 1600 А |
| Температура експлуатації | - 20 ~ 60 °C |
| Максимальний об'єм двигуна, що запускається | 5,0 л |
| Вихідний струм | 5В / 2А |
| Точність | +/- 0,1 атм |
| Рівень захисту | 3 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Тип | Пуско-зарядное |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
Информация для заказа
- Цена: 3 180 ₴


