| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 330 Вт |
| Вага | 1,4 кг |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Ємність акумуляторної батареї | 10-270 Аг |
| Максимальний струм заряду | 18 А |
| Може заряджати акумулятори | Свинцево-кислотні |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Германия |
| Назначение | Для планшета |
| Вид | Зарядное устройство |
Информация для заказа
- Цена: 1 590 ₴


