| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 350/520 Вт |
| Вага | 1,4 кг |
| Напруга зарядки | 12/24 В |
| Ємність акумуляторної батареї | 10-270/10-400 Аг |
| Максимальний струм заряду | 15/20 А |
| Може заряджати акумулятори | Свинцево-кислотні |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Тип | Зарядное |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
Информация для заказа
- Цена: 1 260 ₴


