| Вага | 10,6 кг |
| Ванночка | Є |
| Диск | Є |
| Захисний кожух | Є |
| Лінійка паралельного різу | Є |
| Максимальна глибина різу | кут 90°/45° - 34/18мм |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 600 Вт |
| Розмір ріжучого диска | 180х22,2х2,2 мм |
| Розмір столу | 395х385 мм |
| Частота струму | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 2950 об/хв |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 2 970 ₴


