| Максимальна товщина різу | Дерево – 80мм, м'які метали – 20мм, сталь – 10 мм |
| Число оборотів холостого ходу | 800/1400/2000/2600/3200/3800 об/хв |
| Вага | 1,7 кг |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Наявність підсвічування | Є |
| Акумулятор | 2, 4, 8 Аг |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Рівень звукового тиску | LpA = 77 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 80 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 5; K = ±1,5 |
| Хід пили | 22 мм |
| Маятниковий хід | 3 + 1 |
| Режим видування тирси з робочої зони | Є |
| Тип підошви | Лита |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
Информация для заказа
- Цена: 2 475 ₴


