| Число оборотів холостого ходу | 6300 - 7500 об/хв |
| Плавний пуск | Є |
| Тип штанги | Розбірна |
| Клас захисту | II |
| Рівень звукового тиску | LpA = 95,37 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 105 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 2,5 м/с2, К = ± 1,5 м / с2 |
| Рівень захисту | IPX0 |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Ємність аккумулятору | 2, 4, 8 Аг |
| Діаметр труби | 26 мм |
| Діаметр різу | 420 мм |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Триммер |
Информация для заказа
- Цена: 5 220 ₴


