| Число оборотів холостого ходу | 0 - 2300 об/хв |
| Тип патрона | 1/2" квадрат |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Максимальний крутний момент | 550 Нм |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота удару | 0 - 2000 уд/хв |
| Рівень звукового тиску | LpA = 72,26 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 83,26 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 3,611; K = ±1,5 |
| Ємність аккумулятору | 2, 4, 8 Аг |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Тип патрона | Квадрат 1" |
Информация для заказа
- Цена: 2 520 ₴


