Каструля 2303-18 Біла перлина pfluon 2.3 л PEPPER - виготовлена з високоякісного штампованого алюмінію товщиною 3 мм, що забезпечує швидке та рівномірне нагрівання. Крім того, вона має 3-шарове внутрішнє покриття Pfluon чорного кольору, яке забезпечує антипригарні властивості та стійкість до подряпин. Ручка каструлі виконана з бакеліту з силіконовими вставками та ефектом soft touch кольору молочного дуба, що забезпечує зручне та безпечне захоплення каструлі під час приготування. Низ: повна індукція+лазерний логотип. Упакована у фірмову коробку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PEPPER |
| Тип | Кастрюля |
| Материал | Алюминий |
| Диаметр кастрюли | 18 см |
| Высота кастрюли без крышки | 10 см |
| Толщина стенок посуды | 3 мм |
| Цвет | Белый |
| Тип плиты | Стеклокерамическая, Индукционная, Газовая, Электрическая |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Объем | 2.3 л |
Информация для заказа
- Цена: 1 600 ₴



