Потрібна і незамінні річ для відпочинку. Чавун має високу тепломкість, завдяки чому можна розігрівати до високої температури. Азіатський чавунний казан представлений ємкістю 4, 8,12 і 15 л. Укомплектований дужкою і чавунною кришкою. Призначений для приготування страв на вогнищі або мангалі, які вимагають гасіння, топлення і приготування у власному соку. Товсті стінки і напівсферічне дно акумулюють тепло по всій поверхні казана, і сприяють рівномірному готування їжі. М'ясо, плов та інші страви, приготовані в казані з чавуну по-особливому смачні, соковиті і мають просто неймовірний насичений аромат. Чавунний казан стійкий до пошкодження. Незамінний помічник у поході та відпочинку на природі.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 5.54 кг |
| Виробник | Brizoll |
| Об`єм | 4 л |
| Висота | 117 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 280 мм |
| Матеріал | Чавун |
| Кришка | є |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал кришки | Чавун |
| Товщина стінок казана | 3.8 мм |
| Стан | Новий |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Brizoll |
| Тип | Кастрюля |
| Материал | Чугун |
| Толщина стенок посуды | 3.8 мм |
| Тип дна | Однослойное |
| Крышка | чугун |
| Ручка | Чугун |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Объем | 4 л |
Информация для заказа
- Цена: 1 430 ₴




