Класична штучна ялинка Сніжка - відмінне рішення для тих, хто цінує співвідношення ціна/якість. Каркас дерева металевий, він міцний та стійкий. Гілки виготовлені з м'якої зеленої плівки, з білим напиленням на кінці і абсолютно безпечні для дітей, які напевно захочуть доторкнутися до новорічної красуні, її розкішні лапки. Вибравши класичну ялинку Сніжок Ви можете бути впевненим у тому, що новорічні свята пройдуть красиво і ефектно!
Дана модель ялинки має ряд переваг:
- Виготовлена з першосортної ПВХ плівки в Україні.
- Безпечна. Не викликає алергії. Без запаху. Створена з екологічно чистої, першокласної сировини. Безпечна для дітей та тварин. Пожежостійка.
- Сертифікована. Високий стандарт виробництва наших ялинок підтверджений сертифікатом якості
- Розбірна конструкція, що дозволяє в міжсезоння зберігати ялинку в коробці не займаючи при цьому багато місця. Ялинка складається з трьох частин.
- Легко монтується, укомплектована пластиковою розбірною підставкою. Перед тим, як прикрашати новорічними прикрасами штучну ялинку, необхідно розправити (розпушити) її гілки, щоб вона стала пишною, об'ємною і постала перед вами у всій своїй красі. У міжсезоння рекомендується зберігати штучну ялинку у вертикальному положенні.
| Висота | 2м |
| Матеріал | метал, пвх |
| Прикраси | білі кінчики |
| Матеріал підставки | пластик |
| Ширина верхнього ряду | 45см |
| Ширина середнього ряду | 75см |
| Ширина нижнього ряду | 105см |
| Кількість рядків | 14 |
| Кількість частин | 3 |
| Комплект | верхня частина, коробка, нижня частина, підставка |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид дерева | ель искусственная |
| Состояние | Новое |
| Область применения | Внутри помещения |
| Материал ствола | ПВХ, металл |
| Материал хвои | ПВХ |
| Цвет хвои | Зеленый, Белый кончик |
| Высота дерева | 2 м |
| Вес ели/сосны | 7 кг |
| Подставка | Да |
| Материал подставки | Пластик |
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
Информация для заказа
- Цена: 1 660 ₴




