| Артикул | HCО-11 |
| Тип хомута | черв’ячний |
| Покриття | цинк білий W1 |
| Гарантійний термін | не передбачено виробником |
| Діаметр | 44-64 мм |
| Товщина | 0,7 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Галузь застосування | авторемонт, промисловість, для інженерних комунікацій |
| Момент затягування | 4.5-6 Hm |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Тип хомута | Червячный |
| Материал хомута | Оцинкованная сталь |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 385 ₴


