| Габарити | 1385*535*1010 мм |
| Тип | Однорядна |
| Маса | 9,5 кг |
| Діаметр ведучого/трамбовочного колеса | 320 мм/180 мм |
| Об'єм бункера для насіння | 2,5 л |
| Тип висівного апарату | щітковий |
| Максимальна ширина межрядь | 45 см |
| Максимальна глибина посіву | 5 см |
| Виробник | Україна, м. Вінниця |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
Информация для заказа
- Цена: 2 100 ₴








